BOSS by Hugo BOSS 1765/G/S-PJP – Blauw
€271,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1765/G/S-PJP in blauw is een verfijnde zonnebril die stijlvol en modern oogt. Het strakke ontwerp in combinatie met het blauw gekleurde montuur geeft je een trendy uitstraling, terwijl je tegelijkertijd profiteert van optimaal comfort.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1765/G/S |
| Kleurcode | PJP |
| Kleur | Blauw |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





