BOSS by Hugo BOSS 1765/G/S-086 – Havana
€271,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1765/G/S-086 is een stijlvolle zonnebril met een havana montuur, wat zorgt voor een tijdloze en elegante uitstraling. Het lichtgewicht ontwerp en de comfortabele pasvorm maken deze zonnebril ideaal voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1765/G/S |
| Kleurcode | 086 |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





