Julbo Faster L J5943345 – Legergroen
Oorspronkelijke prijs was: €409,00.€347,00Huidige prijs is: €347,00.
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Geen clip-in glazen!
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Faster L J5943345 - Legergroen is een hoogwaardige sportzonnebril die is ontworpen voor hoge prestaties bij snelheidssporten zoals hardlopen en fietsen. Het legergroene montuur is lichtgewicht en aerodynamisch, met een omhullende wrap-around vorm die bescherming biedt tegen wind en zon. Dankzij het brede gezichtsveld, de ventilatieopeningen en de Grip-Tech pootjes zit deze bril stevig en comfortabel, zelfs tijdens intensieve inspanning. Het minimalistische montuurontwerp benadrukt functionaliteit zonder concessies te doen aan stijl. De Faster L-serie is geprezen om zijn perfecte grip en panoramisch zicht
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Faster L |
| Modelcode | J5943345 |
| Kleur | Groen |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | REACTIV Light Amplifier 1-3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Montuurbreedte | 135 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |







