Julbo Faster L J5941620 – Donkergrijs
Oorspronkelijke prijs was: €409,00.€347,00Huidige prijs is: €347,00.
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Geen clip-in glazen!
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Faster L J5941620 – Donkergrijs is een ultralichte, aerodynamisch ontworpen sportzonnebril met een mat donkergrijs montuur en een wijd wrap-around design. Het model is bestemd voor wielrennen, trailrunning en andere prestatieve activiteiten en combineert een bolle mono-lens met perfecte grip, zelfs bij hoge snelheden. Volgens de fabrikant is dit model “designed for athletes in search of performance” met een gewicht van slechts ± 25 g.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Faster L |
| Modelcode | J5941620 |
| Kleur | Grijs |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | Spectron HD 3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Montuurbreedte | 135 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






