Julbo Faster L J5941512 – Donkerblauw / Goud
Oorspronkelijke prijs was: €409,00.€347,00Huidige prijs is: €347,00.
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Geen clip-in glazen!
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Faster L J5941512 - Donkerblauw / Goud is een ultralicht sportieve zonnebril ontworpen voor maximale prestaties. Het donkerblauw montuur met subtiele goudkleurige accenten geeft een stijlvolle én dynamische uitstraling. Dankzij het aerodynamische wrap-around ontwerp, de panoramische mono-lens en innovatieve grip-tech pootjes biedt deze bril uitstekende bescherming, comfort en stabiliteit, zelfs tijdens intensieve sporten. Ideal voor hardlopen, wielrennen of andere endurance-activiteiten.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Faster L |
| Modelcode | J5941512 |
| Kleur | Blauw, Goud |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | Spectron HD 3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Montuurbreedte | 135 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






