Julbo Faster L J5943314 – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €409,00.€347,00Huidige prijs is: €347,00.
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Geen clip-in glazen!
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Faster L J5943314 - Zwart is een ultralichte en aerodynamische sportzonnebril met een mat zwart montuur, ontworpen voor maximale prestaties bij hardlopen, fietsen of skiën. Het model combineert een sferische mono-lens met een wraparound-vorm voor een panoramisch zichtveld. Kenmerken zoals Grip-Tech -pootjes, een ventilatiesysteem en Comfort-Fit -temples zorgen voor een stabiele pasvorm, zelfs bij hoge snelheid.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Faster L |
| Modelcode | J5943314 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | REACTIV Light Amplifier 1-3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Montuurbreedte | 135 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |







