Oakley Split Time 0OO4129-30 – Roze
€359,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De Oakley Split Time 0OO4129-30 is een stijlvolle zonnebril op sterkte met een opvallend roze montuur. Deze zonnebril combineert een modieuze look met het comfort en de kwaliteit die je van Oakley mag verwachten. Het lichte ontwerp en de goede pasvorm maken deze zonnebril perfect voor zowel dagelijks gebruik als activiteiten zoals wandelen en fietsen.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Split Time |
| Modelcode | 0OO4129 |
| Kleurcode | 30 |
| Kleur | Roze |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Titanium |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Glasbreedte | 58 mm |
| Neusbrug breedte | 13 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





