Oakley Split Time 0OO4129-17 – Zwart
€349,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Split Time 0OO4129-17 is een stijlvolle zonnebril op sterkte in klassiek zwart. Dit model combineert een tijdloos design met het comfort en de kwaliteit die je van Oakley mag verwachten. De slanke lijnen en het lichtgewicht montuur zorgen voor een comfortabele pasvorm, ideaal voor dagelijks gebruik en buitenactiviteiten zoals wandelen en fietsen.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Split Time |
| Modelcode | 0OO4129 |
| Kleurcode | 17 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Titanium |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Glasbreedte | 58 mm |
| Neusbrug breedte | 13 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





