Oakley Sielo SQ 0OO9480-09 – Grijs Transparant
€190,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Sielo SQ 0OO9480-09 is een elegante zonnebril op sterkte met een grijs transparant montuur. Deze moderne bril biedt een subtiele, frisse uitstraling en biedt de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Het lichte ontwerp en de stevige constructie maken het ideaal voor dagelijks gebruik, terwijl het je ogen effectief beschermt tegen de zon.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Sielo sq |
| Modelcode | 0OO9480 |
| Kleurcode | 09 |
| Kleur | Grijs, Transparant |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 141 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





