| Merk | Oakley |
| Modelnaam | Meta HSTN |
| Modelcode | 0OW8002 |
| Kleurcode | 06 |
| Kleur montuur | Bruin |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM Deep Water Polarized |
| Geslacht | Unisex |
| Type montuur | Rond |
| Materiaal montuur | Kunststof (O_Matter®) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145mm |
| Glasbreedte | 51mm |
| Neusbrug breedte | 22mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
Dit is heel eenvoudig! Om jouw Oakley montuur maat te bepalen heb je slechts een bankpasje / rijbewijspasje nodig.

