Julbo Intensity J5904411 – Wit / Oranje
€383,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Intensity J5904411 zonnebril in wit met oranje accenten is speciaal ontworpen voor veeleisende fietsers en trailrunners. Het ultralichte montuur biedt uitzonderlijke ondersteuning en comfort tijdens intensieve activiteiten. Strategisch geplaatste ventilatieopeningen aan de bovenkant van de lens zorgen voor optimale luchtcirculatie en verminderen condensvorming. De Grip Tech pootjes en Nose Grip neusbrug zorgen voor een stevige en comfortabele pasvorm, zelfs tijdens de meest intensieve bewegingen.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Intensity |
| Modelcode | J5904411 |
| Kleur | Oranje, Wit |
| Activiteit | Hardlopen, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | REACTIV High Contrast 0-3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 130 mm |
| Glasbreedte | 136 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |







