BOSS by Hugo BOSS 1781/S-8KB – Roze
€221,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1781/S-8KB in roze heeft een frisse en levendige uitstraling, perfect voor wie zijn of haar stijl wil laten opvallen. Het montuur biedt een modern en verfijnd ontwerp met een subtiele kleur die elegantie uitstraalt.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1781/S |
| Kleurcode | 8KB |
| Kleur | Roze |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





