BOSS by Hugo BOSS 1781/S-2IK – Havana
€221,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1781/S-2IK in Havana heeft een tijdloze uitstraling met een modern accent. Het montuur in de iconische havana-kleur biedt een stijlvolle look die zowel klassiek als eigentijds is. Deze zonnebril combineert mode met functionaliteit, perfect voor wie op zoek is naar een verfijnd en veelzijdig design.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1781/S |
| Kleurcode | 2IK |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





