BOSS by Hugo BOSS 1779/S-807 – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1779/S-807 zonnebril in zwart heeft een verfijnd design dat zowel modern als klassiek is. Het strakke, minimalistische frame biedt een comfortabele pasvorm en biedt bescherming tegen de zon. Dit model is perfect voor wie op zoek is naar een stijlvolle zonnebril die ook als zonnebril op sterkte te bestellen is, zodat je niet hoeft in te boeten op scherp zicht.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1779/S |
| Kleurcode | 807 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Cat-eye |





