BOSS by Hugo BOSS 1779/S-P56 – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1779/S-P56 zonnebril in zwart biedt een elegante en professionele uitstraling. Het strakke ontwerp en de hoogwaardige afwerking maken deze zonnebril een ideale keuze voor wie op zoek is naar een stijlvol accessoire. Deze zonnebril is geschikt om als zonnebril op sterkte te bestellen, waardoor je zowel mode als functionaliteit kunt combineren.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1779/S |
| Kleurcode | P56 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Cat-eye |








