BOSS by Hugo BOSS 1761/S-J5G – Goud
€439,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1761/S-J5G is een stijlvolle zonnebril met een verfijnd goudkleurig montuur, perfect voor een elegante en moderne look. Het lichtgewicht ontwerp zorgt voor een comfortabele pasvorm, ideaal voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1761/S |
| Kleurcode | J5G |
| Kleur | Goud |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 135 mm |
| Glasbreedte | 62 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |






