BOSS by Hugo BOSS 1761/S-003 – Zwart
€439,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1761/S-003 is een verfijnde zonnebril met een strak zwart montuur dat moeiteloos stijl en elegantie combineert. Dankzij het hoogwaardige ontwerp en de comfortabele pasvorm is deze zonnebril perfect voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1761/S |
| Kleurcode | 003 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 135 mm |
| Glasbreedte | 62 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |








