BOSS by Hugo BOSS 1759/G/S-EX4 – Havana
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1759/G/S-EX4 is een stijlvolle zonnebril met een havana-kleurig montuur dat een klassieke en tijdloze uitstraling geeft. Het verfijnde design en de comfortabele pasvorm maken deze bril perfect voor dagelijks gebruik. De combinatie van hoogwaardige materialen en een moderne afwerking zorgt voor een elegante look.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1759/G/S |
| Kleurcode | EX4 |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






