BOSS by Hugo BOSS 1759/G/S-807 – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1759/G/S-807 is een elegante zonnebril met een strak zwart montuur, perfect voor een tijdloze en moderne look. Het subtiele ontwerp en de hoogwaardige afwerking maken deze bril geschikt voor diverse gelegenheden. Dankzij de comfortabele pasvorm biedt deze zonnebril zowel stijl als draaggemak.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1759/G/S |
| Kleurcode | 807 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |








