BOSS by Hugo BOSS 1752/S-FT3 – Grijs
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1752/S-FT3 zonnebril in grijs is het perfecte accessoire voor een verfijnde en moderne uitstraling. Het stijlvolle montuur biedt een veelzijdige keuze die zowel bij casual als formele outfits past. Met zijn strakke ontwerp en tijdloze kleur is deze zonnebril een ideale keuze voor iedereen die zoekt naar een combinatie van design en functionaliteit. Bovendien kan deze zonnebril als zonnebril op sterkte besteld worden, zodat je altijd scherp zicht hebt.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1752/S |
| Kleurcode | FT3 |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 59 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





