BOSS by Hugo BOSS 1752/S-2M2 – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1752/S-2M2 zonnebril in zwart is de perfecte balans tussen elegantie en functionaliteit. Het moderne ontwerp zorgt voor een strakke en professionele uitstraling, terwijl de kwaliteit van het montuur voor duurzaamheid zorgt. Deze zonnebril biedt optimale bescherming tegen de zon en kan ook als zonnebril op sterkte besteld worden, zodat je stijlvol en scherp blijft zien, zowel in de stad als tijdens buitenactiviteiten.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1752/S |
| Kleurcode | 2M2 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 59 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |







