BOSS by Hugo BOSS 1751/S-CBL – Grijs
€226,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1751/S-CBL zonnebril heeft een modern grijs montuur met een verfijnde uitstraling. Deze zonnebril biedt niet alleen uitstekende bescherming tegen schadelijke UV-stralen, maar voegt ook een stijlvolle toets toe aan je look. Het ontwerp is tijdloos en veelzijdig, waardoor het geschikt is voor diverse gelegenheden.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1751/S |
| Kleurcode | CBL |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





