BOSS by Hugo BOSS 1751/S-086 – Havana
€226,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1751/S-086 zonnebril is een elegante keuze voor wie op zoek is naar stijl en functionaliteit. Het havana montuur heeft een klassieke uitstraling, gecombineerd met moderne accenten, waardoor deze zonnebril zowel tijdloos als trendy is. Het ontwerp is licht en comfortabel, wat zorgt voor een fijne pasvorm gedurende de dag. Deze zonnebril biedt bescherming tegen de zon, terwijl het je look compleet maakt. Ideaal voor elke gelegenheid.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1751/S |
| Kleurcode | 086 |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





