BOSS by Hugo BOSS 1748/S-TI7 – Zwart
€241,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1748/S-TI7 zonnebril in zwart is een perfecte mix van luxe en verfijning. Het moderne montuur biedt een eigentijdse uitstraling die geschikt is voor elke gelegenheid. Met zijn strakke lijnen en robuuste constructie is deze zonnebril niet alleen stijlvol, maar biedt ook bescherming tegen schadelijke UV-stralen. Voor extra comfort kan deze zonnebril op sterkte worden besteld, zodat je zowel mode als functionaliteit combineert.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1748/S |
| Kleurcode | TI7 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |







