BOSS by Hugo BOSS 1748/S-I46 – Zwart
€241,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1748/S-I46 zonnebril in zwart is de perfecte keuze voor wie houdt van een tijdloos en chic ontwerp. Het strakke montuur in combinatie met de donkere lenzen biedt niet alleen een stijlvolle uitstraling, maar ook optimale bescherming tegen de zon. De zonnebril is geschikt voor dagelijks gebruik en kan worden aangepast naar een zonnebril op sterkte voor extra functionaliteit en helder zicht.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1748/S |
| Kleurcode | I46 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





