BOSS by Hugo BOSS 1759/G/S-EDM – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1759/G/S-EDM is een stijlvolle zonnebril met een klassiek zwart montuur, perfect voor een tijdloze en veelzijdige uitstraling. Het hoogwaardige ontwerp zorgt voor een comfortabele pasvorm, waardoor deze zonnebril ideaal is voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1759/G/S |
| Kleurcode | EDM |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






