BOSS by Hugo BOSS 1767/S-R80 – Grijs
€281,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1767/S-R80 is een stijlvolle zonnebril met een strak grijs montuur, perfect voor een moderne en verfijnde look. Het lichte ontwerp zorgt voor optimaal draagcomfort, waardoor deze zonnebril ideaal is voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1767/S |
| Kleurcode | R80 |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 60 mm |
| Neusbrug breedte | 15 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





