BOSS by Hugo BOSS 1767/S-003 – Zwart
€281,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1767/S-003 is een stijlvolle zonnebril met een strak zwart montuur. Het minimalistische ontwerp en de hoogwaardige materialen zorgen voor een elegante en tijdloze uitstraling. Dit model is perfect voor dagelijks gebruik en biedt een comfortabele pasvorm.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1767/S |
| Kleurcode | 003 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 60 mm |
| Neusbrug breedte | 15 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





