BOSS by Hugo BOSS 1765/G/S-807 – Zwart
€271,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1765/G/S-807 is een stijlvolle zonnebril met een klassiek zwart montuur. Dit tijdloze ontwerp past bij elke gelegenheid en biedt een comfortabele pasvorm voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1765/G/S |
| Kleurcode | 807 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |







