Julbo Crossline J5894423 – Zwart
€358,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Crossline J5894423 is een veelzijdige zonnebril op sterkte met een stijlvol zwart montuur. Deze zonnebril biedt een perfecte mix van comfort en functionaliteit, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als activiteiten zoals wandelen en fietsen. Het lichte ontwerp en de hoogwaardige materialen zorgen voor een comfortabele pasvorm en optimale bescherming tegen de zon.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Crossline |
| Modelcode | J5894423 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | REACTIV High Contrast 0-3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 142 mm |
| Glasbreedte | 58 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |
| Glashoogte | 45 mm |








