Julbo Crossline J5891112 – Blauw
€308,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Crossline J5891112 is een veelzijdige zonnebril op sterkte met een sportief blauw montuur. Het lichtgewicht en duurzame ontwerp biedt comfort tijdens zowel dagelijkse activiteiten als bij outdooravonturen. De wraparound pasvorm zorgt voor een optimale bescherming tegen de zon en een breed gezichtsveld.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Crossline |
| Modelcode | J5891112 |
| Kleur | Blauw |
| Activiteit | Hardlopen, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | Spectron 3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 142 mm |
| Glasbreedte | 58 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |
| Glashoogte | 45 mm |






