Oakley Bisphaera OO9400-02 – Antraciet
€319,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Bisphaera OO9400-02 is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit, ontworpen voor zowel dagelijks gebruik als sportieve activiteiten. Het lichte en duurzame montuur biedt uitstekend comfort, ideaal voor langdurig dragen tijdens outdooractiviteiten zoals fietsen, hardlopen of watersport. De UV-beschermende lenzen houden je ogen veilig, zelfs in de felste zon. Daarnaast is deze zonnebril verkrijgbaar op sterkte, zodat je scherp kunt blijven zien, terwijl je moeiteloos van stijl en prestaties geniet.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Bisphaera |
| Modelcode | OO9400 |
| Kleurcode | 02 |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Sneeuw / Bergsport, Watersport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM Black |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 136 mm |
| Glasbreedte | 68 mm |
| Neusbrug breedte | 68 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |






