Oakley Bisphaera OO9400-01 – Zwart
€368,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Bisphaera OO9400-01 valt op door zijn moderne en sportieve vorm. Het lichte en duurzame montuur biedt ultiem draagcomfort, terwijl de lenzen zorgen voor optimale UV-bescherming. Deze zonnebril is ook verkrijgbaar op sterkte, zodat je altijd scherp ziet zonder in te leveren op stijl. Ideaal voor diverse activiteiten met hoge snelheden en voor iedereen die houdt van een strak en functioneel design.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Bisphaera |
| Modelcode | OO9400 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Sneeuw / Bergsport, Watersport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM Black |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 136 mm |
| Glasbreedte | 68 mm |
| Neusbrug breedte | 6 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |






