Oakley Bisphaera OO9400-05 – Grijs Camouflage
€368,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Bisphaera OO9400-05 is niet alleen een stijlvolle zonnebril voor dagelijks gebruik, maar ook perfect voor actieve outdoorliefhebbers. Met zijn lichtgewicht en comfortabele montuur is hij ideaal voor sporten zoals wielrennen, hardlopen en wandelen. De lenzen bieden uitstekende UV-bescherming, waardoor je ogen beschermd blijven, zelfs in fel zonlicht. Verkrijgbaar op sterkte, zodat je altijd scherp ziet en vol vertrouwen je sport kunt beoefenen, zonder concessies te doen aan stijl of prestaties.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Bisphaera |
| Modelcode | OO9400 |
| Kleurcode | 05 |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Sneeuw / Bergsport, Watersport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM Sapphire |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 136 mm |
| Glasbreedte | 68 mm |
| Neusbrug breedte | 6 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |






