Oakley Bisphaera OO9400-12 – Antraciet met Goud
€368,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Bisphaera OO9400-12 is een unieke zonnebril met een futuristisch design en een lichtgewicht, stevig montuur. Het brede gezichtsveld maakt hem uitermate geschikt voor diverse activiteiten met hoge snelheden zoals wielrennen, mountainbiken en veel meer. Dankzij het comfortabele ontwerp en de mogelijkheid om hem op sterkte te verkrijgen, combineert deze bril stijl met praktisch gemak. Perfect voor iedereen die op zoek is naar een opvallende look zonder in te leveren op comfort of functionaliteit.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Bisphaera |
| Modelcode | OO9400 |
| Kleurcode | 12 |
| Kleur | Goud, Grijs, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Sneeuw / Bergsport, Watersport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM 24K Gold |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 136 mm |
| Glasbreedte | 68 mm |
| Neusbrug breedte | 6 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |






