Oakley Lizard 0OX5113-02 – Tin | Titanium
€349,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Aangedreven door opticiens
- Eenvoudig online op sterkte bestellen
Omschrijving
De Oakley Lizard 0OX5113 is een heerlijke comfortabele bril. Dit montuur zit heerlijk bij iedereen! Hij ia gemaakt van titanium, de meest sterke en flexibele metaalsoort die er bestaat. Hierdoor ervaar jij ultra lichtheid en een flexibel montuur, die toch super sterk is! Dit is een heerlijk montuur die overal mee naar toe kan. Je hebt de mogelijkheid om te kiezen voor de originele Oakley glazen op sterkte. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem nu gemakkelijk online.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Lizard |
| Modelcode | 0OX5113 |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Titanium |
| Lengte pootje | 135 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Vorm | Vierkant |


