Oakley Lizard 0OX5113-01 – Zwart | Titanium
€349,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Eenvoudig online op sterkte bestellen
- Gratis verzenden & retourneren
- Klanten beoordelen ons met 5/5 sterren
Omschrijving
De Oakley Lizard 0OX5113 is een heerlijke comfortabele bril. Dit montuur zit heerlijk bij iedereen! Hij ia gemaakt van titanium, de meest sterke en flexibele metaalsoort die er bestaat. Hierdoor ervaar jij ultra lichtheid en een flexibel montuur, die toch super sterk is! Dit is een heerlijk montuur die overal mee naar toe kan. Je hebt de mogelijkheid om te kiezen voor de originele Oakley glazen op sterkte. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem nu gemakkelijk online.
Specificaties
| Merk | Oakley correctie |
|---|---|
| Modelnaam | Lizard |
| Modelcode | 0OX5113 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Titanium |
| Lengte pootje | 135 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Vorm | Vierkant |


