Oakley Sutro OO9406 08 Zwart – PRIZM Road – zonder sterkte
€128,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Officiële Oakley dealer
- Klanten beoordelen ons met 5/5 sterren
Omschrijving
Ben jij een fanatieke wielrenner? De Oakley Sutro OO9406-08 is voor wielrenners gemaakt! Met de PRIZM Road glazen zie jij scherpere contrasten en meer details die jij op het gebied van wielrennen kan tegenkomen. Denk aan: asfalt, stedelijke gebieden en onverharde wegen. Dit komt omdat deze glazen speciaal voor het wielrennen zijn ontwikkeld. Tijdens hoge snelheden hoef jij je geen zorgen te maken of je de omgeving goed scant! Bovendien zal dit montuur niet van je neus afglijden door de O_Matter® kunststof technologie van Oakley. Is deze fietsbril iets voor jou? Bestel hem eenvoudig online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Sutro |
| Modelcode | OO9406-08 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | Contrastverbetering, Rood / Paars |
| Geslacht | Heren & Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 60 mm |
| Neusbrug breedte | 137 mm |
| Basiscurve | Base 5 |
| Vorm | Piloot |
| Glastint | Categorie 3 |



