Tom Ford Andrea-02 FT0539
€285,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Officiële Tom Ford dealer
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een modieuze Tom Ford zonnebril op sterkte? Dit ronde montuur van Tom Ford draagt bij aan jouw look. Het is een subtiele zonnebril maar toch een hippe uitstraling. Wij leveren deze Tom Ford zonnebril op sterkte. Bestel hem heel gemakkelijk met slechts jouw brilrecept. Kom je ergens niet uit? Onze opticiens helpen jou graag. Is dit jouw montuur? Bestel hem direct online.
Specificaties
| Merk | Tom Ford |
|---|---|
| Modelnaam | Andrea-02 |
| Modelcode | FT0539 |
| Kleurcode | 52F |
| Kleur | Bruin, Havana |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 48 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Inclusief | Brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |




