Ray-Ban | Meta Skyler 0RW4014-6700MF – Krijtachtig grijs
€609,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen bezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Ray-Ban | Meta glazen op sterkte
Omschrijving
Ervaar de ultieme vrijheid en leg elk moment vast met de Ray-Ban | Meta Skyler 0RW4014-6700MF - Krijtachtig grijs. Deze zonnebril op sterkte is jouw perfecte partner voor een leven vol avontuur, zonder compromis in zicht. Het krijtachtige grijs straalt moeiteloze elegantie uit, waardoor je je zelfverzekerd en stijlvol voelt, waar je ook gaat. Dankzij de geïntegreerde Meta-technologie mis je nooit meer een spontane herinnering, want je legt deze direct en handsfree vast. Geniet van haarscherp zicht en de geruststelling dat je bril perfect is afgestemd op jouw behoeften, zodat jij je volledig kunt concentreren op het creëren van onvergetelijke momenten.
Specificaties
| Merk | Ray-Ban | Meta |
|---|---|
| Modelnaam | Wayfarer |
| Modelcode | 0RW4014 |
| Kleurcode | 6700MF |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 52 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Inclusief | Ray-Ban oplaadcase & reinigingsset |
| Vorm | Geometrisch |






