Ray-Ban | Meta Headliner 0RW4013-601SSB – Matzwart
€559,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen bezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Ray-Ban | Meta glazen op sterkte
Omschrijving
Verander de manier waarop je de wereld ziet én vastlegt met de Ray-Ban | Meta Headliner 0RW4013-601SSB - Matzwart op sterkte. Deze revolutionaire slimme zonnebril is meer dan alleen een stijlvol accessoire; het is jouw nieuwe partner voor het vastleggen van onvergetelijke momenten zonder een telefoon in je hand. Voel de vrijheid om volledig in het moment te zijn, terwijl je kristalheldere foto's en video's maakt. Het matte zwarte montuur biedt een tijdloze, coole look die perfect past bij elke gelegenheid. Ervaar het ultieme gemak en de gemoedsrust, wetende dat je je herinneringen direct vastlegt met een simpele aanraking.
Specificaties
| Merk | Ray-Ban | Meta |
|---|---|
| Modelnaam | Wayfarer |
| Modelcode | 0RW4012 |
| Kleurcode | 601SSB |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 50 mm |
| Neusbrug breedte | 23 mm |
| Inclusief | Ray-Ban oplaadcase & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






