Ray-Ban Erika 0RB4171-659114 – Transparant Paars
€165,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Ray-Ban glazen op sterkte
Omschrijving
De Ray-Ban Erika 0RB4171-659114 combineert tijdloze stijl met een moderne twist. Deze zonnebril kan op sterkte geleverd worden en biedt een verfijnde look en optimaal draagcomfort dankzij het lichte rubberen montuur. De ronde glazen zorgen voor een iconische uitstraling die bij elke outfit past. Naast 100% UV-bescherming is het mogelijk om je zicht te corrigeren met op sterkte gemaakte glazen. Ideaal voor dagelijks gebruik of een dagje uit in de zon. Ray-Ban Erika is een stijlvolle keuze die jouw unieke persoonlijkheid versterkt.
Specificaties
| Merk | Ray-Ban |
|---|---|
| Modelnaam | Erika |
| Modelcode | 0RB4171 |
| Kleurcode | 659114 |
| Kleur | Goud, Paars, Transparant |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | Ray-Ban brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Cat-eye |




