Persol 0PO0052S-24/51 – Havana
€370,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De Persol 0PO0052S-24/51 - Havana is een verfijnde zonnebril met een klassiek havana kunststoffen montuur in een subtiel pilot/wayfarer-silhouet. Het lichte en duurzame frame biedt een comfortabele pasvorm voor dagelijks gebruik. Deze bril op sterkte is voorzien van hoogwaardig glas dat schittering vermindert, zorgt voor helder zicht en volledige UV-bescherming biedt. Met de karakteristieke Persol-pijlscharnieren voegt de bril een authentiek en stijlvol detail toe, waardoor de Persol 0PO0052S-24/51 - Havana ideaal is voor wie comfort en klassieke elegantie zoekt.
Specificaties
| Merk | Persol |
|---|---|
| Modelcode | 0PO0052S |
| Kleurcode | 24/51 |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 53 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Inclusief | Brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Cat-eye |





