Oakley Wheel House OO9469-01 Zwart
€173,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Oakley brengt met de Wheel House OO9469-01 een fris model met gladde, strakke hoeken op de markt. Een montuur die rechtstreeks thuishoort in de Oakley lifestyle line. Dit model is gebaseerd op de ongekend populaire Hollowpoint-scharnier en is geïnspireerd op de details van de Pitchman en Pitchman R, twee bestsellers die de weg hebben gebaand voor dit klassieke montuur dat met een brilrecept compatibel is. Is deze zonnebril iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Wheel House |
| Modelcode | OO9469 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Racketsport |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




