Oakley Terrigal OO4146-01 – Zwart
€239,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Op zoek naar een Oakley lifestyle zonnebril? Dan ben je hier aan het goede adres. Naast Oakley fietsbrillen hebben wij een geruim assortiment Oakley lifestyle zonnebrillen. Voor de echte Oakley liefhebber die naast zijn échte sportbril ook een sportieve en flexibele zonnebril zoekt voor dagelijks gebruik. Wij bieden zonnebrillen op sterkte voor zowel heren als dames. Heb je vragen? Onze opticiens adviseren jou graag. Dit montuur is gemaakt van ultra licht metaal waardoor het enorm stevig is en niet zwaar op je gezicht. Is deze zonnebril iets voor jou? Bestel hem direct online.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Terrigal |
| Modelcode | OO4146 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal, Titanium |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 142 mm |
| Glasbreedte | 51 mm |
| Neusbrug breedte | 21 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |
| Materiaal voorkant | C_5® (metaal, vergelijkbaar met titanium) |
| Materiaal pootjes | Metaal |





