Oakley Split Shot OO9416-30 – Matzwart
€395,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Split Shot (OO9416-30) is de ideale zonnebril voor het sporten. Deze zonnebril wordt veel gebruikt in de wielersport, maar ook bij het hardlopen komt deze snelle zonnebril van Oakley tot zijn recht. Dit montuur is te verkrijgen met de bekende PRIZM glazen van Oakley. Dit zorgt ervoor dat de contrasten en kleuren versterkt worden, zodat jij elk detail ziet tijdens het uitoefenen van jouw sport.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Split Shot |
| Modelcode | OO9416 |
| Kleurcode | 30 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Sneeuw / Bergsport, Watersport, Wielrennen |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 132 mm |
| Glasbreedte | 64 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




