Oakley Spindrift 0OO9474-01 – Bruin
€176,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Spindrift 0OO9474-01 is een elegante zonnebril op sterkte met een bruin montuur. Deze zonnebril biedt zowel stijl als functionaliteit, ideaal voor elke gelegenheid. Het klassieke ontwerp en de hoogwaardige afwerking maken deze zonnebril een must-have.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Spindrift |
| Modelcode | 0OO9474 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Bruin |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 137 mm |
| Glasbreedte | 52 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |





