Oakley Pitchman R OO9439-01 – Zwart
€199,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Pitchman R OO9439-01 is een zonnebril op sterkte die zowel alledaags als tijdens het sporten gedragen kan worden. Heerlijk als je een sportief dagje hebt gepland zoals hiken of fietsen, maar daarna ook lekker naar het terras gaat! Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem direct online op sterkte!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Pitchman R |
| Modelcode | OO9439 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 50 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |





