Oakley Pasque OO9222-07 Inktzwart
€299,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Ben jij een sportieve vrouw die graag hoge snelheden aantikt met mountainbiken of wielrennen? Dan is de Oakley Pasque OO9222-07 iets voor jou. Een fietsbril speciaal ontworpen voor dames! Een verfijnde pasvorm in combinatie met de beste materialen creëert deze heerlijke fietsbril. Het montuur is gemaakt van O_Matter®. O_Matter® is een gepatenteerde technologie voor het verwerken van nylon. Dit materiaal is super comfortabel en flexibel en tegelijkertijd enorm sterk. Deze Oakley fietsbril op sterkte is te bestellen. Inclusief de originele glazen op sterkte. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Pasque |
| Modelcode | OO9222 |
| Kleurcode | 07 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Watersport, Wielrennen |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 131 mm |
| Glasbreedte | 60 mm |
| Neusbrug breedte | 15 mm |
| Basiscurve | Base 8 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vlindervorm |





