Oakley Holbrook Metaal OO4123-06 – Staalgrijs
€225,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een Oakley zonnebril die voor elke situatie kan? Bekijk dan deze Oakley Holbrook Metaal OO4123-06 eens. Deze Holbrook is gemaakt van metaal, dit geeft een iets chiquere uitstraling. De Oakley Holbrook is een zonnebril die bij vrijwel iedereen een perfecte pasvorm heeft. Wij bieden dit montuur aan met de originele Oakley glazen op sterkte. Is deze zonnebril iets voor jou? Bestel hem dan heel eenvoudig online op sterkte.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Holbrook Metaal |
| Modelcode | OO4123 |
| Kleurcode | 06 |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Racketsport, Watersport |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal, Titanium |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 132 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal voorkant | C_5® (metaal, vergelijkbaar met titanium) |
| Materiaal pootjes | Metaal |





